Toyota İşçi Alımı

Toyota İşçi Alımı

Toyota şirketi için yayınlanmış olan personel iş ilanları bilgilerinde Toyota iş ilanları kapsamı içinde fabrikada çalıştırılmak üzere İşçi alımı yapılacak.

Toyota kurumu iş başvurusu yapılması için aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.


https://www.toyotatr.com/?m=c&cid=17


ALIM YAPILAN KADROLAR


New Graduates

Vehicle Project and Production Engineer

Human Resources Specialist

Vehicle Project and Production Engineer

Import Export Specialist

Parts Supply Management Engineer

New Graduates


BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR


1.    İşçi alımı Toyota yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    İşçi alımı Toyota ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    İşçi alımı Toyota yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    İşçi alımı Toyota yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5.    İşçi alımı Toyota ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6.    İşçi alımı Toyota duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7.    İşçi alımı Toyota ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8.    İşçi alımı Toyota duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.