TÜBİTAK 44 Aday Araştırmacı Alımı Yapacak

TÜBİTAK 44 Aday Araştırmacı Alımı Yapacak

TÜBİTAK tarafından yayınlanan ilan ile savunma sanayi alanında aday araştırmacı olarak istihdam edilecek 44 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvuru Şartları ve Alım Yapılacak Pozisyonlar 

44 aday araştırmacının tamamı kısmi süreli olarak istihdam edilecek. Zira adaylar da öğrenciler arasından seçilecek. Makine mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, havacılık ve uzay mühendisliği bölümlerinde 4. Sınıfta öğrenim gören öğrenciler Ankara’da istihdam edilecekler. Öğrenciler için büyük bir deneyim ve bilgi birikimi sağlayacak olan bu proje ile öğrencilerin ufuklarının da genişlemesi sağlanacaktır. 

Başvurular TÜBİTAK’ın kariyer sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu sayfadan ilanda aranan şartlara da erişebilirsiniz. Ayrıca Türkiye İş Kurumu sayfasında da ilana ait detaylar yer almaktadır. Adaylar bu şartları inceleyerek başvurularını yapabilirler. Bu ilan için son başvuru tarihi 26 Aralık 2019 olarak belirlendi. 

BİLGEM Personel Alımı

TÜBİTAK’a bağlı bilişim grubu olan BİLGEM için de personel alımı gerçekleştirilecek. BİLGEM personel alımı kapsamında 7 kişi alınacak ve bunlar Konya’da istihdam edilecektir. Bu ilana başvurular da TÜBİTAK kariyer sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi ise 2 Ocak 2020 olarak ilan edildi.

Adayların verecekleri bilgi ve belgelerin doğru olması son derece önemlidir. Zira bu bilgi ve belgeler atamaya esas teşkil edecektir. Eğer bilgi ve belgelerde yanlışlık olursa atamanın iptal edilmesi söz konusu olabilecek ve kişi hakkında da işlem yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.