TÜBİTAK (BİLGEM) 90 Kamu Personeli Alıyor

TÜBİTAK (BİLGEM) 90 Kamu Personeli Alıyor
TÜBİTAK (BİLGEM) 90 Kamu Personeli Alıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM) tarafından Resmi Gazete’de yapılan açıklamada alınacak 90 personelin Aday Araştırmacı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Başvuru tarihi

Başvurular 20 Ocak 2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru şekli ve yeri

İlana başvuruda bulunmak için kurum internet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur) İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

Adaylarda aranan genel nitelikler

Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma,
göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak, 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Ayda en az 3 (3*8 saat = 24 saat), en fazla 10 (10*8 saat = 80 saat) gün görev yapmasına engel bir durumu olmamak (Kısmi zamanlı çalışma süresinin toplamı değerlendirilecektir 8 saat 1 güne tekabül etmektedir) şartları aranmaktadır.

Aday Araştırmacı için aranan nitelikler (8 Personel Kocaeli/Gebze)

Lisans bölümleri; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümlerinden birinin en az 3. sınıf 2.(ikinci) yarı döneminde veya 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

Aday Araştırmacı için aranan nitelikler (10 Personel Ankara)

Lisans bölümleri; Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Bölümlerinden birinin en az 3. sınıf 2.(ikinci) yarı döneminde veya 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

Aday Araştırmacı için aranan nitelikler (12 Personel Ankara)

Lisans Bölümü; Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümlerinden birinin en az 3. sınıf 2.(ikinci) yarı döneminde veya 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

Aday Araştırmacı için aranan nitelikler (17 Personel Kocaeli/Gebze)

Lisans Bölümleri; Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Bölümlerinden birinin en az 3. sınıf 2.(ikinci) yarı döneminde veya 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

Aday Araştırmacı için aranan nitelikler (2 Personel Ankara)

Lisans Bölümleri; Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Bölümlerinden birinin en az 3. sınıf 2.(ikinci) yarı döneminde veya 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

Aday Araştırmacı için aranan nitelikler (10 Personel Kocaeli/Gebze)

Lisans Bölümü; Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümlerinden birinin en az 3. sınıf 2.(ikinci) yarı döneminde veya 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

Aday Araştırmacı için aranan nitelikler (25 Personel Ankara)

Lisans Bölümleri; Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği Bölümlerinden birinin en az 3. sınıf 2.(ikinci) yarı döneminde veya 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

Aday Araştırmacı için aranan nitelikler (6 Personel Ankara)

Lisans Bölümleri; Endüstri Mühendisliği veya Endüstri Sistem Mühendisliği Bölümlerinden birinin en az 3. sınıf 2.(ikinci) yarı döneminde veya 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

TÜBİTAK (BİLGEM) 90 Kamu Personeli Alıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın