TÜBİTAK Yüksek Maaşla 77 Kamu Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK Yüksek Maaşla 77 Kamu Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayınlanmış olan ilanda Kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 personel alımı gerçekleştirilecek.

TÜBİTAK’ ın yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 77 adet Kamu personeli alımı gerçekleştirileceği ilan edildi.

Başvuru Şekli Ve Yeri

İlana Başvuru yapmak isteyen adaylar TÜBİTAK resmi internet adresi üzerinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular başlamış olup en geç 26 Nisan 2021 Tarihi saat 17.00 kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvurular, ilan referans kodu üzerinden değerlendirilecektir. Adaylar, iş başvuru sisteminden ilan referans kodunu seçerek başvuruda bulunabileceklerdir. Referans kodu seçilmeden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Alımı Yapılacak Unvanlar

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan olarak Kısmi Süreli Proje Personeli alımı yapılacak. 77 Adet olarak Kısmi Süreli Proje Personeli alımı gerçekleştirileceği belirlendi.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

Kamusal Haklarını kullanabilme, Erkek adayların askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, Başvuru kılavuzunda belirtilen Taksirli suçlardan hapis cezası almamış veya idari para cezası almamış olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.