Türkiye Taş Kömür İşletmeleri İŞKUR üzerinden Kadrolu İşçi Alımı

Türkiye Taş Kömür İşletmeleri İŞKUR üzerinden Kadrolu İşçi Alımı

Kadrolu işçi alımı kapsamında açıklanmış olan iş ilanları bilgilerinde Türkiye Taş Kömür kurumu birimlerinde istihdam edilmek üzere 30 nitelikli işçi alımı yapacak.

İŞKUR işçi alımı kapsamında yapılan açıklamalar ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" hükümlerine göre, Zonguldak iş Kurumu aracılığı ile toplam 30 nitelikli eleman alımı yapılacaktır.


TÜRKİYE TAŞ KÖMÜRÜ KURUMU İŞÇİ ALIMI


Kömür işletmeleri personel alımı için son başvuru tarihi 26.11.2021 olarak bildirildi.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

 

turkiye-tas-komur.jpg

 


İŞKUR İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kaynak işçisi alımı için başvuracakların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Meslek Liselerinin; Kaynakçılık, Metal İşleri bölümlerinden veya METAL TEKNOLOJİSİ bölümünün Kaynakçılık dalından mezun olmak.

Mekanizasyon ve pres personeli ilanı için kişilerin herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Meslek Liselerinin; Makine, Tesviye veya MAKİNE TEKNOLOJİSİ bölümünün (Endüstriyel Kalıpçılık, Kalıp, Makine Bakım Onarımcısı) dalından, METAL TEKNOLOJİSİ bölümünün mezun olmak

Talaşlı imalat personeli için herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, Meslek Liselerinin; Tesviye, Torna-Tesviye, Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC), Torna, Bilgisayarlı Makine imalatçılığı, Bilgisayar Destekli Üretim bölümünden mezun olması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Ağaç işleri elemanı için kamusal haklardan mahrum olunmaması, Meslek Liselerinin; Ağaç işleri, Mobilya ve Dekorasyon, Ahşap Teknolojisi alanı, Mobilya ve iç Mekan Tasarım alanı alanından mezun olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Elektrik teknisyeni alımı için adayların görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Meslek Liselerinin; Elektrik, Elektrik - Elektronik veya Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanının Elektrik Tesisatları ve pano montörlüğü dalından mezun olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.