Türkiye Taşkömürü Kurumu 23 Şoför Alacak

Türkiye Taşkömürü Kurumu 23 Şoför Alacak
Türkiye Taşkömürü Kurumu 23 Şoför Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 23 personelin Şoför olarak görevlendirileceği belirtiliyor.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Adaylarda aranan nitelikler

En az ilköğretim mezunu olmak, 18 – 44 yaş arasında olmak (20 Ocak 2002 – 16 Ocak 1976), 28 Nisan 1997 tarihinden önce ehliyet almışlar da “E” sınıfı ehliyet sahibi olmak veya “E” sınıfı ehliyeti 28 Nisan 1997 tarihinden sonra almakla birlikte römorklu veya yarı römorklu araç kullanımı ile ilgili yapılan uygulamalı sınavı geçmek. (“E” sınıfı ehliyete ek olarak “D” sınıfı sürücü belgesi ile sürülen çekici türündeki araçları kullanabilmek) veya Yeni sistem ehliyetlerde “CE+D” veya “C+DE” sınıfı ehliyetlerden birine sahip olmak şartları aranmaktadır.

İşe alınacak kişiler şoförlük sanatında çalıştırılacak olup yukarıdaki açıklamalara göre ehliyet sınıfı kontrolü yapılacaktır.

Aday alımları kura ile yapılacak olup kura 15 Şubat 2020 tarihinde 10:00 -11:00 saatleri arasında TTK iş sağlığı güvenliği ve eğitim daire başkanlığı konferans salonun çekilecektir.

Adaylarda tercih edilen ikamet adresleri; Kilimli,  Kozlu,  Gökçebey,  Alaplı,  Zonguldak Merkez, Ereğli/Zonguldak,  Devrek,  Çaycuma olarak belirtiliyor.

Adaylar için son başvuru tarihi 20 Ocak 2020 tarihidir.

Adaylar için İŞKUR başvuru numarası 00005358952’dir.

Türkiye Taşkömürü Kurumu 23 Şoför Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın