Türkiye Vagon Sanayi 20 İşçi Alımı Yapıyor

Türkiye Vagon Sanayi 20 İşçi Alımı Yapıyor

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilan ile İŞKUR üzerinden KPSS şartsız 20 personel alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından KPSS şartı aranmadan işçi alımı yapılacaktır. Alınacak olan işçiler sürekli pozisyonda istihdam edilecektir. Alımlar Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre yapılacaktır. İŞKUR üzerinden ilan yayınlanmıştır ve başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. 

Ortaöğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilir. Toplamda 20 işçi alımı yapılacaktır. İşçilerin çalıştırılacağı pozisyonlar ile aranan başvuru şartları İşkur üzerinden ilan edilecektir. Her bir aday başvuru yapmadan önce ilgili ilanı inceleyerek şartları sağladığını bilmelidir.

Başvuru Usulü

İlan yayınlandığı tarihten itibaren 5 günlük başvuru süresi vardır. Alınacak olan kişiler Sakarya adresinde çalıştırılacaktır. Bu yüzden başvuru yapmak için Sakarya ilinde ikamet etmek şartı aranır. Başvuru yapmak isteyenler İşkur üzerinden elektronik olarak ya da Sakarya İşkur müdürlüğünden başvuru yapabilir. Başvurusu kabul edilen adaylar sözlü sınava alınacaktır. Sözlü sınavda başarılı olan adaylar içerisinden yapılan listedeki en başarılı adaylar alınacaktır. 

Alınan işçiler Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışacaktır. İşçilerin görev tanımı şirket tarafından yapılacaktır. İşçiler kamuda değil özel sektörde istihdam edilecektir. Başvuru süresi bugün başlamıştır ve 5 gün devam edecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.