Üniversite Sınavsız İkamet Şartsız 24 Personel Alımı Duyuruldu

Üniversite Sınavsız İkamet Şartsız 24 Personel Alımı Duyuruldu

Üniversite tarafından yayımlanan ilana göre sözleşmeli memur kadrosunda çalıştırılmak üzere farklı unvanlarda olmak üzere toplamda 24 adet sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Yayımlanan ilana göre Gazi Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli memur kadrosunda 1 Bilgisayar Mühendisi, 1 İnşaat Mühendisi, 2 Bilgisayar Teknikeri ve 20 Diğer Sağlık Personeli (Tıbbi Sekreter) alımı yapılacağı belirtiliyor.

İlana göre Bilgisayar Mühendisi için aranan şartlar

Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Donanımı Ve Teknolojisi, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri Sistemleri Mühendisliği veya Endüstri ve Sistem Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak, Belgelendirmek kaydıyla İşletim sistemleri ve firewall, antivirüs, antispam, filtreleme ürünleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmak ve 2018 KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranmaktadır.

İlana göre İnşaat Mühendisi için aranan şartlar

İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak, Belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyeti sonrası Şantiyelerde, İnşaat Kontrolörü olarak, en az 5 (beş) yıl çalışmış olmak ve Yükseköğretim Kurumlarında, Yaklaşık Maliyet, Yapı Denetim, Şartname ve Hakediş hazırlanması konularında en az 3 (üç) yıl iş deneyimine sahip olmak ve 2018 KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranmaktadır.

İlana göre Bilgisayar Teknikeri için aranan şartlar

Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri önlisans programlarının birinden mezun olmak, Mezuniyet sonrası bilgisayar bakım onarımı konusunda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak ve 2018 KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden puan almış olmak şartları aranmaktadır.

İlana göre Diğer Sağlık Personeli için aranan şartlar

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans programından mezun olmak ve 2018 KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru yeri, şekli ve zamanı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 31 Ağustos 2020 tarihine kadar kurum internet sitesine üye girişi yaparak başvuru işlemini gerçekleştirecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.