Yerli E-Posta Servisi Olan Yaanimail’in Tanıtımı Yapıldı

Yerli E-Posta Servisi Olan Yaanimail’in Tanıtımı Yapıldı
Yerli E-Posta Servisi Olan Yaanimail’in Tanıtımı Yapıldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaanimail Nedir? Ne İşe Yarar?

Yerli e-posta servisi olarak kullanıma sunulan YaaniMail, Turkcell’in Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirildi. Tanıtımı da Tuekcell tarafından yapıldı. Bu platformda mail adresi açıldığında @yaani.com uzantısıyla hizmet verecektir. Küresel olarak faaliyet gösteren e-posta servisleri ile yarış olacaktır. Tanıtımı yeni yapılan uygulama ile bir yılda 2 milyon kullanıcıya ulaşılması hedefleniyor. yerli e-posta servisinde hem e-posta hem de takvim bir arada bulunacak. Hizmet Turkcell tarafından sunulduğu için Turkcell müşterileri internet harcamadan kullanabilecektir. Bulut depolama alanıyla birlikte sunulacağı için depolama sorunu olmayacak ve hızlı giriş ile birlikte çalışacaktır.

YaaniMail 7/24 Türkçe dil seçeneği sunması ile sorunsuzca kullanılabilecektir. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilere yönelik olarak tasarlandığı için iş hayatında da yaygın olarak kullanılabilecektir. 

Yerli Dijital Uygulamalar

Türkiye’nin yerli arama motoru Yaani kısa bir süre önce kullanıma sunuldu. Ancak maalesef beklenen ilgi ile karşılanmadı. Bu arama motorundan sonra şimdi de yerli e-posta servisi kullanıma sunuldu. YaaniMail’in Türk halkından beklenen ilgiyi görmesi bekleniyor. Yılda 2 milyon kullanıcıya ulaşılması hedefleniyor. Yerli dijital servislerin takdir edilmemesinden ötürü beklenen ilgiye ulaşılamıyor. Küresel ölçekteki teknolojilerle yarışmak için yerli uygulamaları kullanmak gerekiyor. Böylece ülkemize hem milli gelir hem de yeni bir istihdam kapısı sağlanacaktır.

Yerli E-Posta Servisi Olan Yaanimail’in Tanıtımı Yapıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın