Yomra Belediyesi 3 Daimi İşçi Alımı Yapıyor

Yomra Belediyesi 3 Daimi İşçi Alımı Yapıyor

Yomra Belediyesi Personel Ltd.Şti. tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 3 personelin Değirmen İşçisi ve Temizlik Görevlisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Trabzon İli Yomra Belediyesi Personel Ltd.Şti. yaptığı açıklamada alınacak 3 personelin 1 Değirmen İşçisi ve 2 Temizlik Görevlisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Değirmen İşçisi için aranan nitelikler

En az İlkokul mezunu olmak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak, 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinin A bendinin 1, 4, 5, 6, 7 ve 8 numaralı alt bentlerindeki şartları taşımak, Erkek olmak ve Askerlik görevini yapmış olmak ve Maden, Tepeköy ve Özdil mahallelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik İşçisi için aranan nitelikler

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak, 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinin A bendinin 1, 4, 5, 6, 7 ve 8 numaralı alt bentlerindeki şartları taşımak, Beden çalışmasına engel bir sağlık sorunu bulunmamak ve Çöp kamyonu arkasında çalışabilmek, Erkek olmak ve Askerlik görevini yapmış olmak ve Yomra ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Vukuatlı nüfus kayıt örneği, İkametgah belgesi, Mezuniyet belgesi, Adli sicil kaydı ve SGK hizmet dökümü istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 12 Nisan 2020’dir.

Daha detaylı bilgiye ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.