Yozgat Belediyesi 4500 TL Maaş Memur Alımı

Yozgat Belediyesi 4500 TL Maaş Memur Alımı
Yozgat Belediyesi 4500 TL Maaş Memur Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Belediyesi Başkanlığı kamu personeli alımı gerçekleştireceğini ilan etti. Yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet memur alımı gerçekleştirilecektir.

Başvurularını gerçekleştirecekler için alımı yapılacak unvanlar 2 adet zabıta memuru ve 1 adet Tekniker olduğu belirtildi.

Başvuru Şekli Ve Adresi

Adaylar başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte belirtilen tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde Çayıralan İlçesi, Avcılar Mah. Atatürk Cad. No:8 ÇAYIRALAN/YOZGAT adresinde bulunan Çayıralan Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne müracaatlarını yapa bileceklerdir.

Başvuru Tarihleri

Müracaatlarını gerçekleştirecek adaylar için müracaatlar 2 Ağustos 2021  gün itibari ile alınmaya başlamış olup en geç başvurular 6 Ağustos 2021 tarihinde mesai saatleri içerisinde gerçekleştirile bilecektir.

Başvuru Koşulları

Zabıta: Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olma, boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmama, KPSS en az 70 puan almış olma şartları aranmaktadır.

Tekniker: İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi Ön lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları ile alım gerçekleştirilecektir.

İlan metni.

Yozgat Belediyesi 4500 TL Maaş Memur Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın