Açık Öğretim Fakültesinde Kayıt Yenileme İçin Son Saatler

Açık Öğretim Fakültesinde Kayıt Yenileme İçin Son Saatler
Açık Öğretim Fakültesinde Kayıt Yenileme İçin Son Saatler
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkemizde milyonlarca açık öğretim fakültesi öğrencisi bulunuyor. Bu öğrencilerin bahar dönemi için kayıt yaptırma hakkı kazananlarının yaklaşık yüzde 85’i kayıtlanırı yenileyip bahar dönemi için kayıt işlemini tamamlarken hala ciddi anlamda bir oranını bahar dönemi katı işlemini yenilemediği görülüyor.

Bu sebeple kayıt yenileme işlemi 28 Şubat 2020 Cuma günü saat gece yarısına kadar uzatılırken kayıt yenileme hakkı kazanıp kaydını yenileyen sayısının yüzde 90’ı geçtiği görülüyor.

Süre Tekrar Uzatılabilir

Bu akşam gece yarısında Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi kayıt yenileme süresi dolsa da hala çok sayıda başvurusunu yenilemeyen vatandaşımızın olması ve son dönemde yaşanan üzücü gelişmelerden sonra başvuru süresinin tekrar uzatılabileceği yorumları yapılıyor. Kayıt yenileme işlemleri için ödemeyi kredi kartı ile yapan kişiler için ise provizyon işlemlerinden dolayı ertesi gün saat 10’a kadar kayıt yenileme işlemi yapılabiliyor.

Sürenini tekrar uzatılması durumunda ise son bahar dönemi kayıt yenileme tarihi olarak 3 Mart gece yarısı olabileceği ifade ediliyor. Kayıt yenileme işleminin geçerli olması için kesinlikle ücretlerin ödenmesi gerekiyor. Aksi taktirde hiçbir suretle bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri kabul edilmiyor. Sürenini uzatılması durumunda kayıt yenileyen kişi sayısının yüzde 95 seviyesini geçeceği tahmin ediliyor.

Açık Öğretim Fakültesinde Kayıt Yenileme İçin Son Saatler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın