Mülteciler Sınırlara Akın Ediyor

Mülteciler Sınırlara Akın Ediyor
Mülteciler Sınırlara Akın Ediyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dün akşam yaşanan hain saldırı ve 33 askerimizin şehit olması tüm ülke genelinde büyük bir infiale neden oldu. 33 vatan evladımız rejim güçlerinin hain hava saldırı sonucunda hayatını kaybederken bir kez daha Türkün Türkten başka dostu olmadığını anlamış olduk. Şanlı ordumuz rejim güçlerine yaptıkları bu saldırının bedelini fazlasıyla ödetmek için harekete geçtiği sırada yaşananlar karşısında sessiz kalan ve bizi yalnız bırakan Avrupa’ya ders vermek amacıyla sınır kapılarında denetimin sonlandırılacağı açıklamaları geldi.

Ülke genelinde bu açıklamaların etkisi ile birlikte Türkiye’nin her yerinden insanlar sınır noktasında gelerek Avrupa’ya geçmek için harekete geçtikleri bilgileri ve görüntüleri gelmeye devam ediyor. 

Mültecilerin Yüzde 90’ı Avrupa’ya Gitmek İstiyor

Uzmanlar Türkiye’nin sınırlarında denetimi bırakması durumunda ise Türkiye’de bulunan mültecilerin yüzde 90’ına yakınının Avrupa’ya gideceği bilgisi paylaşıldı. İstanbul’un her noktasında taksilerle ve otobüslerle sınır noktalarına gelen mültecilerin sınırı geçip geçmedikleri noktasında ise herhangi bir net bilgi ya da görüntü bulunmuyor.

Türkiye’nin diğer illerinde bulunan mültecilerinde harekete geçtikleri ve yarın itibari ile sınır noktasının son derece kalabalık olacağı bilgisi paylaşıldı. Sınırların açılması ile birlikte Türkiye’de ki mülteci sayısının 3,2 milyon adet azalacağı ifade ediliyor.

Mülteciler Sınırlara Akın Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın