AÖF Sınav Giriş Belgesi Nerden Alınıyor

AÖF Sınav Giriş Belgesi Nerden Alınıyor
AÖF Sınav Giriş Belgesi Nerden Alınıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oturumlar Pazar Günü Devam Edecek

14 ve 15 Aralık günlerinde AÖF vize sınavları gerçekleştirilecek. 14 Aralık Cumartesi günü için oturumlar tamamlandı. Adaylar 15 Aralık Pazar günü de oturumlara girecek. Sınavlar sabah ve öğle oturumu olmak üzere 2 oturumda tamamlanacak. Sabah oturumu 09.30’da başlayacak 11.30’da sona erecek. Öğle oturumu ise 14.00’da başlayıp 16.00’da sona erecek. Her iki oturum da 2 saat sürecek. 

Sınava girecek olan adayların yanlarında sınava giriş belgesi ile kimliklerini bulundurmaları gerekmektedir. AÖF sınav giriş belgesi AÖF internet sayfası üzerinden görüntülenebilir ve çıktısı alınabilir. Sisteme giriş yapmak için TC kimlik numarası ile şifre yeterli olacaktır. 

Sınava girecek olan adayların sınav yerlerini en az bir gün önceden gidip görmeleri gerekmektedir. Ayrıca sınav zamanı trafik yaşanması ihtimali son derece kuvvetli olduğu için adayların erkenden yola çıkmalarında fayda vardır. Ayrıca adayların bireysel araçlar yerine toplu taşımayı kullanmaları da son derece önemlidir. Bu sayede trafik olabildiğince azalmış olacaktır.

Sınav başladıktan 15 dakika sonra adaylar sınava alınmayacaktır. Adayların en az 1 saat öncesinde hazır bulunmalarında fayda vardır. Adayların yanında teknolojik aletler bulundurmamaları gerekmektedir. Aksi takdirde sınava alınmayacaktır. Sınav esnasında tespit edilenler de sınavdan çıkarılacaktır.

AÖF Sınav Giriş Belgesi Nerden Alınıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın