AÖF Sınav Yerleri Erişime Açıldı

AÖF Sınav Yerleri Erişime Açıldı
AÖF Sınav Yerleri Erişime Açıldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sınav Yerleri Öğrenilecek

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin gireceği vize sınavları 14-15 Aralık 2019 tarihlerinde yapılacaktır. Güz dönemi ara sınavlarına girecek olan öğrenciler için AÖF sınav giriş belgeleri erişime açıldı. Bu belgelerden sınav yerlerini öğrenmek mümkündür. 

AÖF sınav giriş belgesi nereden öğrenilir merak edenler için kısaca açıklayalım. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrenci otomasyon sistemi üzerinden belgeler görüntülenebilecektir. aof.anadolu.edu.tr adresi üzerinden TCKN ve şifre ile giriş yapılacaktır. 
Öğrenciler buradan hem sınav yerlerini öğrenecek hem de çıktı alabilecek. ANADOLU MOBİL uygulaması üzerinden de bu belgelere ulaşmak mümkündür. 

AÖF sınav giriş belgeleri sınava girerken adaylardan istenecektir. Bu yüzden çıktı alınarak sınav günü yanlarında bulundurulması gerekir. Ayrıca öğrencilerin kendisini tanıtmasını sağlayacak olan kimlik belgesi de yanlarında bulunmalıdır. 

Sınava Sayılı Günler Kaldı

Açık öğretim fakülteleri, eğitim hayatına örgün olarak devam edemeyen kişiler için büyük fırsat sunar. Çalışma hayatında yer alanlar, başka bir fakültede örgün eğitim alanlar ya da çeşitli sebeplerden ötürü eğitim hayatına devam edemeyenler AÖF ile eğitim alabilecektir. Buradan alınan diploma örgün eğitimdeki diplomalar ile eşdeğerdir. Örgün olarak eğitim alanların vize dönemi sona ermiştir. Şimdi ise açıköğretim fakültesinin vizeleri yapılacaktır. 14-15 Aralık tarihinde yapılacak olan sınavlar sayesinde çift ana dal yapan öğrencilerin sınavları çakışmayacaktır.

AÖF Sınav Yerleri Erişime Açıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın