Belediye 50 Zabıta Memuru Alımı Yapacak!

Belediye 50 Zabıta Memuru Alımı Yapacak!

Belediye 50 Zabıta memuru alımı duyurusu yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediyesin bünyesinde bulunan Bağcılar Belediyesi KPSS puanıyla 50 zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu.İşte zabıta memur alımı detayları..

Belediye 50 Zabıta Memuru Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Bağcılar Belediyesi 50 Zabıta Memuru alımı yapacağını duyurdu.

Lise ve önlisans mezunu şartı

Bağcılar Belediyesi tarafından yayımlanan alım ilanına göre, adayların başvuru yapabilmeleri için en az lise mezunu olmaları şartı buluyor. Alımlar kurumun yapacağı sözlü ve uygulama sınav sonucuna göre yapılacak olup, başvuru için KPSS puan türünden en az 60 puan almaları şartı aranıyor.

Başvurular başlıyor

Adaylar belediye tarafından yayımlamam zabıta memur alımı ilanına başvuruları 11 - 15 Nisan tarihleri arasında Bağcılar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen yapabileceklerdir.

bagcilar1.jpg

Başvuru şartları

1. Türk vatandaşı olmak.

2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

3. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin olmaması gerek

4. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.

5. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

6.Türk Ceza Kanunu'nun 53'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.

Sözlü ve uygulama sınav tarihleri belli oldu

Zabıta Memuru alımı için sözlü ve uygulamalı sınav yapılacak olup; sözlü ve uygulamalı sınav 09/05/2022-13/05/2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.