Belediye İçinde Görevlendirilmek Üzere Bilgi İşlem Memur Alımı

Belediye İçinde Görevlendirilmek Üzere Bilgi İşlem Memur Alımı

Kamu personel alımı için yayını yapılan duyurularda İstanbul belediyesi birimleri için KPSS'siz memur alımı ile birlikte bilgi işlem destek personeli alınacak.

Kamu memur alımı için gerekli olan başvurularını yapmak isteyenlerin yazılım konusunda deneyimli olmaları gerekiyor.


BİLGİ İŞLEM MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Bilgi işlem destek personeli alımı için son başvuru tarihi 25.10.2021 olarak duyuruldu.

Tüm vatandaşların çalışmak amacı ile aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapmaları gerekmekte. Başvuru yaparken kadro ismini belirtiniz.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

İsper Telefonu: 444 77 33


KAMU MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu personel alımı için başvuru düzenleyeceklerin yazılım konusunda tecrübeli olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve daha önceden uygulamalı atölye eğitimleri almış olmaları gerekiyor.

Bütün bilgi işlem görevlilerinin lise veya dengi mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve günümüzün teknolojik yaklaşımlarına hakim olmaları gerekmekte.

Bütün iş başvurusu yapacak olan şahısların yeni teknolojileri takip edebilmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve daha önce görevinden ihraç edilmiş ya da açığa alınmış olmamaları gerekmekte.

 

memur-ilan.jpg

 

İstanbul iş ilanları için çalışmak isteyenlerin Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanmaları ve işin bitiminden sonra tüm ekipmanların toplanması ve kontrollerinin yapılmasını sağlamaları lazım

İSPER personel alımları için resmi iş başvurusu yapacak kişilerin değerlendirme programına göre gerçekleştirilen faaliyetler kapsamında çalışmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri yapmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.