Benzin ve Motorine Bu Geceden Geçerli İndirim Geliyor

Benzin ve Motorine Bu Geceden Geçerli İndirim Geliyor
Benzin ve Motorine Bu Geceden Geçerli İndirim Geliyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

50 ile 60 Kuruş Arasında İndirim

Küresel çapta yaşanan rekabet nedeniyle petrol fiyatlarında abi değişimler yaşanabiliyor. Son yaşanan gelişmeler ile birlikte petrol fiyatlarında düşüş yaşandı. Bu düşüşün pompaya da yansıması bekleniyordu ki beklenen açıklama EPGİS’ten geldi. Söz konusu açıklamada benzinin litre fiyatına 60 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 56 kuruş indirim yapıldı. 

İndirimler gece yarısından sonra uygulamaya sokulacak. 50 litrelik bir benzin deposuna sahip araç deposunu gece yarısından sonra doldurması halinde 25 lira tasarruf sağlamış olacak.
İndirim gelmesi ile birlikte İzmir ve Ankara’da benzin fiyatları 6,13 lira seviyelerine gerilemiş olacak. İstanbul’da ise 5,98 seviyesine inerek 6 liranın altında tüketicilere sunulmuş olacak.

Benzin ve motorinde yaşanan düşüşün LPG kanadında yaşanmadığını söylemek gerekir. Ancak ilerleyen süreç içerisinde indirim haberi gelmesi durumunda web sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Akaryakıtta uygulanan mobil eşel sistem halen daha geçerliliğini koruyor. Bu kapsamda yapılan zam ve indirimlerin pompaya yansımaması durumu söz konusu olabiliyor. Devlet ÖTV’den keserek vatandaşların fahiş zamlarla karşılaşmasını engelliyor. Bu durumda zamların pompaya yansımadığı gibi indirimler de yansımıyordu. Fakat dengenin sağlanması sayesinde bu indirimlerin pompaya da yansıyacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu konuda gerekli açıklamalar ilgili kurumlarca da yapılacaktır.

Benzin ve Motorine Bu Geceden Geçerli İndirim Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın