Benzine Bir İndirim Daha Geliyor

Benzine Bir İndirim Daha Geliyor
Benzine Bir İndirim Daha Geliyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koronavirüs Petrol Fiyatlarını Etkiledi

Koronavirüsün dünya genelinde yayılması ile birlikte sosyal hareketlilik azaldı. Bununla birlikte benzine olan talep de azaldı. Uluslar arası piyasada petrolün varil fiyatının düşmesi ile birlikte benzin ve motorin fiyatlarında da düşüş başladı.

6 liranın altına inen benzin fiyatlarına bir yeni indirim daha gelmesi bekleniyor. Bu kapsamda gece yarısından itibaren benzine 22 kuruşluk indirim gelebilir. Böylelikle 50 litrelik bir depoda 10 liradan fazla tasarruf sağlanması da mümkün olacaktır. Son gelen indirimler ile birlikte fiyatlarda neredeyse 2 liraya yaklaşan bir düşüş yakalanmış oldu.

Benzin fiyatlarında bu kadar bir düşüş yaşanırken LPG fiyatlarında aynı düşüş gözlemlenmedi. Petrol türevi olan gazda da indirim yapılması yönünde tüketicilerden talepler gelmektedir. Bu konuda henüz resmi bir açıklama gelmediğini ve indirim beklentisinin de olmadığını ifade etmek gerekir.

Benzin fiyatları illere göre de değişiklik göstermektedir. Bunun nedeni serbest piyasa koşullarının hakim olmasıdır. Bu nedenle de Ankara, İstanbul ve İzmir’de benzin fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Benzin fiyatlarında yapılacak indirimler ile ilgili yeni açıklamaların gelmesi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Böylelikle en sıcak gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Şimdilik deposunu fulleyecek olan araç sahiplerinin gece yarısını beklemelerinin daha faydalı olacağını söyleyebiliriz.

Benzine Bir İndirim Daha Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın