DSÖ Korkunç Gerçeği Açıkladı

DSÖ Korkunç Gerçeği Açıkladı
DSÖ Korkunç Gerçeği Açıkladı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya genelinde Corona virüsü can almaya devam ederken son dönemde görülmeye başlayan gizemli bir hastalık büyük bir paniğe yol açtı. Afrika ülkesi Etiyopya’da görülmeye başlayan ve kısa sürede ölümlere yol açan bu gizemli hastalığın en korkunç yanı ise hastalıktan ölenlerin gözlerinin kanayarak ölmesi oluyor. Şuana kadar doktorların tedavisini bulamadığı bu hastalığında Corona virüsü gibi bulaşıcı olmasından ve dünya geneline yayılmasından korkuluyor.

Virüs şuana kadar her yaştan Etiyopya vatandaşının ölümüne neden olurken Dünya Sağlık Örgütü bu gizemli hastalık ile ilgili son derece ciddi bir uyarıda bulundu.

Corona Virüsü Tekrar Hızlandı

Afrika ülkesi Etyopya’da can almaya devam eden gizemli hastalığın yanında tüm dünyanın korkulu rüyası olan Corona virüsünün neden olduğu ölümlerin tekrar arttığı görülüyor. Özellikle şuan itibari ile 69 ülkede görülen bu virüsün İran ve İtalya vasıtası ile tüm dünyaya yayıldığı görülüyor. Ölü sayısı 3 bin rakamını geçerken virüsten etkilenen kişi sayısının da 85 bin sayısını geçtiği görülüyor.

Havaların ısınması ile birlikte virüsün etkisini kaybedeceği ifade edilse de son yaşanan gelişmeler ve havaların ısınmasına rağmen virüsün hala etkili olmaya devam etmesi dünya genelinde korkunun da artmasına neden oldu. Bazı bilim adamları virüsün artan sıcaklıklarda da yayılma özelliği nedeniyle tahmin edilenden çok daha uzun süre insanlığın korkulu rüyası olacağını iddia ediyor.

DSÖ Korkunç Gerçeği Açıkladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın