Eğitim Temalı Kısa Film Yarışması Yapılıyor

Eğitim Temalı Kısa Film Yarışması Yapılıyor
Eğitim Temalı Kısa Film Yarışması Yapılıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğitim Sinemaya Yansıyacak

Eğitim Bir Sen tarafından eğitim temalı kısa film yarışması yapılacaktır. Tüm dünyanın ortak konusu olan eğitim alanındaki farklı bakış açılarını görmek için yarışma düzenleniyor. Eğitim konusundaki fikirler, yenilikler, hikayeler gibi tüm temalar bu filmde yansıtılacak. 

Yarışma uluslar arası alanda düzenlenecektir. Yarışmaya katılacak olan kısa filmler en fazla 10 dakika uzunluğunda olacaktır. Yarışmanın duyurusu erkenden yapılmıştır ki çalışmalar için uzunca bir zaman dilimi tanınsın. Başvurular 17 Temmuz 2020 tarihinde alınacaktır. yarışmaya katılmak isteyenler bilgi almak için ebskisafilm.org adresini ziyaret edebilirler.

Ödül Ne Olacak?

Çekilen kısa filmler bir jüri tarafından değerlendirilecektir. Kısa film çeşitli kriterlerden incelenecek ve uygunluğu belirlenecektir. Yarışmanın amacına en uygun bulunan eserler ise ödüllendirilecektir. Birinci seçilen eser için 20 bin lira, ikinci için 15 bin lira ve üçüncü için 10 bin lira ödül verilecektir. Ayrıca bir eser de Mehmet Akif İnan Özel Ödülü’ne layık görülecektir.

Dereceye giremese de en sanatsal olan film bu özel ödülü ve 6 bin lira para ödülü alacaktır. Eğitime emek verenler tarafından çekilen ve en iyi olduğu seçilen kısa filme ise Erol Battal Sendikal Kadraj Ödülü verilecektir. En iyi kadraja sahip olan eser bu ödüle ve 5 bin lira para ödülüne layık görülecektir.

Eğitim Temalı Kısa Film Yarışması Yapılıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın