Elazığ Depreminde Hayatını Kaybedenlerin Cenaze Töreni Yapıldı

Elazığ Depreminde Hayatını Kaybedenlerin Cenaze Töreni Yapıldı
Elazığ Depreminde Hayatını Kaybedenlerin Cenaze Töreni Yapıldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün depremde hayatını kaybedenler arasında olan 5 kişinin cenaze töreni yapıldı. Elazığ depreminde hayatını kaybedenler için yapılan cenaze töreninde üzgün anlar yaşandı. Ailelerin zor ayakta durduğu cenaze töreni gözyaşları ile tamamlandı.

Aynı Aileden Hayatını Kaybeden 5 Kişi

Cenaze töreni aynı aileden hayatını kaybeden 5 kişi için yapıldı. Hayatını kaybeden Ayşe Arifoğlu, Mehmet Arifoğlu, Halime Arslan, Rüya Arslan ve Miraç Arslan için düzenlen cenaze töreninde son yolculuklarına uğurlandılar. 2 kardeşin cenazeleri küçük olduklarından aynı tabuta konarak, mezarlığa o şeklide götürüldü.

Cenazeleri aynı tabutta getirilen iki küçük kardeşin babaları, zor ayakta durdu. Yıkılan 5 katlı binaların birinde ikamet eden dedeleri Mehmet ve anneanneleri olan Aişe Arifoğlu, ziyarete gelen çocuklar ve anneleri enkaz altında hayatını kaybetti. Enkazdan cansız bedenleri çıkan dede Mehmet, anneanne Aişe Arifoğlu, kızları halime ve onun  çocukları olan Miraç ali ve Rüya Aslan için düzenlenen cenaze töreni ile defnedildiler.

Elazığ’da cenaze töreni düzenlendi ve eşini çocuklarını, annesini babasını kaybeden adama yakınları destek oldu. Gelinleri ile birlikte son yolculuklarına uğurlanan dede ve anneanne, Hacı Fethi camiinde düzenlendi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve pek çok sayıda kişi cenazeye katılım gösterdi.

Elazığ Depreminde Hayatını Kaybedenlerin Cenaze Töreni Yapıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın