Emekliler 4 Ay Sonra İkinci Promosyon İçin Başvurabilir

Emekliler 4 Ay Sonra İkinci Promosyon İçin Başvurabilir
Emekliler 4 Ay Sonra İkinci Promosyon İçin Başvurabilir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bin Liraya Kadar Çıkıyor

Emeklilerin maaşlarını belirli bir bankadan almak için söz vermesi ve bazı faturalarını otomatik ödemeye vermesi ile bankalar promosyon dağıtmaya başlamıştı. 450 liraya kadar verilen ilk promosyonlar için yapılan sözleşmede süre 3 yıl olarak belirlenmişti. Bu süre Mart 2017’de başladığı için Mart 2020 yılında sona erecek. 2020 yılında ise emekliler aynı bankada devam etme kararı alabilecekleri gibi bankalarını değiştirme gibi bir yola da başvurabilecek. Zira bankalar birbirinden farklı fırsatlar sunmakta. Emekliler bunlardan birisini tercih etme hakkına sahip.

Güncel duruma bakıldığında emekli maaşına göre değişmekle birlikte bin liraya varan promosyon imkanları emeklileri bekliyor. Ayrıca başka emeklileri getiren vatandaşlarımıza da 100 lira değerinde teşvik verilmesi söz konusu olacak. Dolayısıyla emekliler bu sayede ek gelir elde etme imkanına kavuşacak.

Bu tutarlar Mart 2020’ye kadar güncellenebilir ve artış gösterebilir. Mart ayından sonra sözleşme imzalayan emekliler imzaladıkları ayın 2020 yılında denk gelen gününde yeniden sözleşme imzalayabilir. Dolayısıyla tüm emekliler için Mart ayının geçerli kabul edilmeyeceğini ifade etmek gerekir.

Emekliler istedikleri zaman bankalarını değiştirebilir. Bu durumda emeklilerin promosyon hak edişleri hesaplanır ve geri kalanın iadesi talep edilir.

Emekliler 4 Ay Sonra İkinci Promosyon İçin Başvurabilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın