En Az Lise Mezunu Sınavsız Kamu Güncel Güvenlik Görevlisi Alımı

En Az Lise Mezunu Sınavsız Kamu Güncel Güvenlik Görevlisi Alımı

Güncel güvenlik görevlisi alımı ilanları kapsamında açıklanmış iş başvurusu işlemlerinde Denizli iş ilanları ile birlikte belediye özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Son dakika güvenlik alımı ilanları kapsamında Denizli belediyesi işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin adli sicillerinin temiz olması gerekmekte.


 KAMU GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ


Merkezefendi belediye personel alımı son başvuru tarihi 20.10.2021 olarak açıklandı.

Bütün adaylar iş başvurusu için aşağıda yazılı adrese şahsen yapacaklardır.

Sırakapılar Mahallesi 1581 sokak No: 4


BELEDİYE ÖZEL GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Merkez efendi belediyesi personel alımı için başvuru yapacak olanların en az lise mezunu olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmelidir.

Kamu personel alımı için başvuru yapacak olan adayların Denizli ilinde yaşıyor olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem vermeleri gerekiyor.

Denizli belediyesi işçi alımı için çalışmak isteyenlerin iletişim becerilerine sahip olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve gerekli sertifikalara sahip olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Bütün adayların herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, yaptığı işte insiyatif almasını bilmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Tüm başvuru yapacak olan kişilerin kamusal haklardan mahrum olunmaması ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine göre çalışabilmesi gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.