Estetikte Yeni Trend: Doğallık

Estetikte Yeni Trend: Doğallık
Estetikte Yeni Trend: Doğallık
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkası Olmadan Yenilenmek Moda

Hem sosyal çevrede rahat etmek hem de özgüvenli bir birey olmak için dış görünüm büyük önem arz ediyor. Bunun için de estetik operasyonları büyük ilgi görüyor. 

Estetik denilince akla ilk olarak abartılı bazı operasyonlar geliyor. Bir dönem estetikte tanınmaz hale gelmek moda iken, şimdi trend değişti. Doğal, sağlıklı ve fresh bir görünüm kazanmak için estetik yapılıyor. 

Estetikte cerrahi olmayan operasyonlar da sıklıkla tercih ediliyor. Her sene bu uygulamalar yüzde 10 oranında artıyor. Hemen günlük yaşama dönmeyi sağlayan ve kısa sürede iyileşme sağlayan operasyonlar tercih ediliyor. 

Estetik operasyonların başında meme estetiği geliyor. Yaş alma, kilo verme ya da emzirme sonrası estetik yaptırılıyor. Sırayı burun estetiği ve liposakşın işlemleri takip ediyor. Ancak tüm operasyonlarda sağlıklı ve doğal bir görünüm arzu ediliyor. 

Vücut için şekillendirme işlemleri, yüz içinse dolgu işlemleri en çok tercih ediliyor. Böylece tüm vücudun orantılı olması sağlanıyor. Fazlalıklar alınarak dolgu olarak kullanılıyor. Böylece hastaların vücuduna yabancı madde girmeden sağlıklı ve formda bir vücut elde ediliyor.

Yüz operasyonlarında ise en çok yüz germe, yanak dolgusu, göz kapağı kaldırma gibi işlemler yaptırılıyor. Küçük operasyonlar ile farklı ancak oldukça doğal bir güzellik kazanılıyor.

Estetikte Yeni Trend: Doğallık

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın