İran Sınırı Kapatılsın Tartışması Alevleniyor

İran Sınırı Kapatılsın Tartışması Alevleniyor
İran Sınırı Kapatılsın Tartışması Alevleniyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya Sağlık Örgütü ölümcül Corona virüsü ile ilgili olarak en çarpıcı ve tehlikenin boyutunu en üst düzeyde ifade eden açıklamasını dün gerçekleştirdi. Bu açıklamaya göre korkulan olmaya başladı ve Çin’in Wuhan kentinde görülen ölümcül Corona virüsünün dünyaya yayılmaya başladığı ifade edildi.

Virüs şimdilik salgın boyutuna ulaşmasa da gelecek için oldukça olumsuz bir tablo ortaya konuyor. Şuana kadar Çin dışında dünyada görülen Corona virüs vakası 1200 olurken son günlerde bu sayısının oldukça arttığı ve virüs sebebiyle ölümlerinde görülmeye başlandığı belirtiliyor. Dünya Sağlık Örgütü tüm dünyayı en üst düzeyde önlem almaya davet ettiği görüldü.

İran’da Yaşanan Ölümler Türkiye’yi Tedirgin Etti

İran’da bir hafta içerisinde 4 kişinin hayatını kaybetmesi ve Corona virüs tespit edilen hasta sayısının 30’a ulaşması ile birlikte ülkemizde ki vatandaşların büyük bir bölümü İran ile sınırların kapatılmasını talep ediyor.

İran’da virüsün giderek etkisin arttırması ile birlikte bu ülkeden Türkiye’ye her gün binlerce insan geldiği ifade edilerek İran’da görülen vakaların kontrol altına alınana kadar bu ülkeye sınırların kapatılması talep ediliyor. Şu ana kadar bu konu ile ilgili ülkemizde resmi bir açıklama yapılmaz iken herhangi bir sınır kapatma kararının alınmasının zor olduğu bilgisi paylaşılıyor.

İran Sınırı Kapatılsın Tartışması Alevleniyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın