Kadir Şeker Davasında Yeni Gelişme

Kadir Şeker Davasında Yeni Gelişme
Kadir Şeker Davasında Yeni Gelişme
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkemizde kadın cinayetleri ve kanına yönelik şiddet her geçen gün artarken, geçtiğimiz haftalarda parkta bir kadını darp eden Özgür Duran’ı durdurmak isterken çıkan boğuşmada Duran’ın ölümüne sebebiyet veren Kadir Şeker’in davası toplum tarafından yakından takip ediliyor.

Toplumun büyük bir kısmı Kadir Genç’in serbest bırakılmasının isterken bir kısım ise ortada bir cinayetin olduğunu ve gence ceza verilmesi gerektiğini ifade ediyorlar. Uzmanlar ise Kadir Genç’in önemli bir ceza alması durumunda bundan sonra kadına yönelik şiddet durumlarında vatandaşların olaya müdahale etmekten uzak duracaklarını belirtiyorlar. Türkiye 1 haftadır bu olayı konuşurken Kadir Şeker davasında ise yeni gelişmeler yaşanıyor.

Özgür Duran’ın Kuzeni İfade Verdi

Kadir Şeker ile boğuşma esnasında aldığı bıçak darbesi ile hayatını kaybeden Özgür Duran’ın yeğeninin de ifade verdiği belirtildi. İfadesinde olayın kendisi ile ilgisi olmadığını belirten B. Duran birkaç gün kendisinde kaldıklarını ve bu süre zarfında aralarında herhangi bir sorun yaşanmadığını söylediği belirtiliyor.

Ayrıca Cumhuriyet Savcılığı, Kadir Şeker’in üzerindeki kıyafetleri, montu ve okul çantasını da incelenmek üzere kriminale gönderildiği bilgisi verildi. Kıyafetler üzerinde yapılacak inceleme sonrasında ise yerde bir boğuşmanın gerçekleşip gerçekleşmediği, eğer gerçekleştiyse boğuşmanın şiddetinin belirlenmeye çalışılacağı ifade ediliyor.

Kadir Şeker Davasında Yeni Gelişme

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın