Meral Akşener’den Demre Belediye Başkanına Ziyaret

Meral Akşener’den Demre Belediye Başkanına Ziyaret
Meral Akşener’den Demre Belediye Başkanına Ziyaret
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, başkanlık sisteminde AK Partili vekiller bakanlara ulaşamıyor dedi. İktidar partinin dahi bakanlara ulaşmakta güçlük çektiğini söyleyen Parti Başkanı, konuyla alakalı sitemini de dile getirmiş oldu.

Demre Belediye Başkanına Ziyaret

Meral Akşener, Antalya programının ikinci gününü Demre’ye ayırdı. Demre Belediye Başkanlığı’na ziyaret gerçekleşti. Meral Akşener’e gelen sorular arasında erken seçim olacak mı soruları vardı. Bu soruların üzerine erken seçim olup olmayacağını bilmediğini söylemesinin yanı sıra, bakanlara ulaşmanın güç olduğunu bildirdi. Üstelik AK Parti vekillerinin dahi bakanlar ile iletişime geçme konusunda sorunlar yaşadığını da söyledi. 

Bakanların İsmini Sayabilir misiniz?

Parti Başkanı’nın ikinci çıkışı ise, bakanların halkın sorununa kulak vermediği yönünde. Basın mensuplarına bakan isimlerin sayabilir misiniz diyen Akşener, aslında burada isimlerini duymuyoruz çünkü halkın taleplerini yerine getirmek için hareket halinde değiller şeklinde bir yorum yaptı. Hangi cenahta seçilerek gelmenin önemini bilen, hangi siyasi partiden olursa olsun eskiden o bakanlara bile ulaşılabiliyordu şeklinde konuştu. Konuyla alakalı konuşmasını yaparak Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemi için de teklifte bulundu.

Meral Akşener’den Demre Belediye Başkanına Ziyaret

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın