Milli Piyango Fiyatlar Ne Kadar? Biletleri Satışa Çıktı

Milli Piyango Fiyatlar Ne Kadar? Biletleri Satışa Çıktı
Milli Piyango Fiyatlar Ne Kadar? Biletleri Satışa Çıktı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Geçen seneki yılbaşında milli piyango 70 milyonluk büyük ikramiye vermişti. Bu sene büyük ikramiye daha da büyüdü. 80 milyonluk ikramiye için biletler satılmaya başlandı. 31 Aralık gecesi yapılacak olan çekiliş ile ödüller sahiplerini bulacak. Çekiliş sonucunda verilecek olan toplam ikramiye ise 436 milyon 540 bin lira olacak.

Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan açıklamaya göre 31 Aralık’ta yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 1 adet 8 milyon lira, 10 adet 1 milyon lira, 30 adet 100 bin lira, 100 adet 10 bin lira ve 200 adet 5 bin liralık ikramiyeler sahiplerini bulacak. En küçük ikramiye ise 80 lira olacak. Amorti çıkanlar kendisini teselli edecek.

Bu seneki çekiliş için toplamda 2 milyon 950 bin 905 adet bilet satışa çıkacak. Büyük ikramiye çıkarak zengin olma hayali kuranlar yılbaşı bileti almaya başladı. Milli Piyango yılbaşı çeyrek bilet fiyatı 20 TL’den satışa çıktı. Yarım bilet 40 TL olurken, tam bilet ise 80 TL oldu.

Biletler 30 Kasım 2019 günü satışa çıkarıldı. Satışın ilk günü yılbaşı bileti almak isteyenler kuyruklar bile oluşturdu. Şimdi ise sıra yılbaşında yapılacak çekilişte. Bundan bir ay sonra bazı kişilerin hayalleri gerçek olacak.

Milli Piyango Fiyatlar Ne Kadar? Biletleri Satışa Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın