O Lise 1 Yılda 3.3 Milyon Ciro Yaptı

O Lise 1 Yılda 3.3 Milyon Ciro Yaptı
O Lise 1 Yılda 3.3 Milyon Ciro Yaptı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ciro İkiye Katlandı

Samsun Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Meslek Lisesi evde kullanılabilecek temizlik ürünlerini üreterek gelir elde etmeye devam ediyor. 50 farklı temizlik ürününü üreten meslek lisesi öğrencileri geçen yıla göre ciroyu ikiye katlamayı başardı. Diğer liselere de örnek teşkil eden bu meslek lisesi tüm herkesten takdir toplamaya devam ediyor. 

Toplam 1077 öğrencinin ve 162 öğretmenin bulunduğu meslek lisesi ürünlerini ATA markası altında satışa sunuyor. Öğrenciler bu sayede teorik olarak öğrendikleri konuları pratik olarak uygulamaya koyma imkanını elde ediyor. Öğretmenler de bu durumdan memnun olduklarını ifade ediyor. Öğrencilerin üniversite eğitimlerine de kimya bölümünde devam etmelerini isteyen öğretmenleri vatana ve millete faydalı bilim insanlarının yetiştirilmesini amaç ediniyor. 

Öğrenciler de aldıkları eğitimden memnun olduklarını dile getiriyor ve ortaokul öğrencilerine de liselerini tercih etmelerini tavsiye ediyorlar. Mesleki eğitimin daha da önem kazandığı bir dönem içerisinde bu meslek lisesinin diğer liseler tarafından da takdir ve taklit edilmesi önemlidir. İş hayatına önemli bir katkı sunacak olan bu tür eğitimlerin desteklenmesi ve finanse edilmesi de oldukça önemlidir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitim müfredatlarını da bu doğrultuda güncellemesi gereklidir.

O Lise 1 Yılda 3.3 Milyon Ciro Yaptı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın