Öğretmenler İçin Yeni Bir Sınav Görevi Verildi

Öğretmenler İçin Yeni Bir Sınav Görevi Verildi
Öğretmenler İçin Yeni Bir Sınav Görevi Verildi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tercihler Başladı

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı, ÖSYM tarafından merkezi olarak yapılacaktır. 2. Dönem sınavı için öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır. Bunun için ÖSYM üzerinden Bina Salon Görevlileri Tercih Süreci dün başladı. 

Sınavlarda görev almak isteyen öğretmenler 27 Kasım – 3 Aralık  tarihleri arasında tercih yapacaktır. Tercihlerinde görev almak istedikleri okulu belirteceklerdir. Her öğretmen görev yerine veya ikamet adresine yakın olan okulları tercih edebilecektir. Bina başkanı, salon başkanı, başkan yardımcısı ve gözetmen olarak görevlendirmeler yapılacaktır. Unvanlar bazında sınav görevlilerine ödenen ücretliler de farklılık gösterecektir. 

2019 yılı 2. dönem İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı 14.12.2019 tarihinde yapılacaktır. Pazar gününe denk gelen sınavda öğretmenler gözetmen olarak görev yapacaktır. MEB’e bağlı olarak görev yapan öğretmenlerin yanı sıra üniversitelerde görev yapan öğretim görevlileri de sınav gözetmenliği yapabilmektedir.

Sınav her ilde yapılmayacak olup Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van illerinde yapılacaktır. Bu sınav merkezlerinde görev yapan öğretmenler gözetmenlik için tercihte bulunabilecektir.

Öğretmenler İçin Yeni Bir Sınav Görevi Verildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın