Büyükşehir Belediyesi Başkanlıkları KPSS 60 408 Zabıta Memuru Alımları

Büyükşehir Belediyesi Başkanlıkları KPSS 60 408 Zabıta Memuru Alımları

Gaziosmanpaşa Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde İlk defa atanmak üzere KPSS en 60 puan ile 408 Zabıta ve İtfaiye Eri Alımları yapılacak.

İBB İlanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre belediye başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 278 zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi

Tekirdağ büyükşehir belediye başkanlığı bünyesinde lk defa atanmak üzere istenilen belgelerin ve şartların yerine getirilmesi ile 50 adet zabıta memuru ve 50 itfaiye eri alımı yapılacak.

Gaziosmanpaşa Belediyesi

Gaziosmanpaşa Belediyesi Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 farklı nitelikte 30 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

Adaylarda Aranan Başvuru Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış olma, erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engelinin bulunmama erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kg’dan fazla fark olmama şartları aranmaktadır.

İBB İlanı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.